1 | 2 | 3 | 4 | 5

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Wydarzenia

Branża śliwki kalifornijskiej wprowadza nową markę, aby zachęcić wszystkich do spróbowania śliwek suszonych z Kalifornii

Najlepsze śliwki na ziemi dobrze znane jako śliwki kalifornijskie mają nową markę – reprezentującą wszystko, co decyduje o niepowtarzalności śliwki suszonej z Kalifornii: świetne warunki uprawy, wiedza pokoleń sadowników, perfekcyjny system suszenia oraz rolnictwo najwyższej jakości na świecie.
„Cały świat kieruje się do Kalifornii po suszone śliwki, więc traktujemy to bardzo poważnie”, mówi Donn Zea, dyrektor wykonawczy California Prune Board. „Kalifornia jest najbardziej niezawodnym i stabilnym źródłem w branży pod względem jakości, wielkości oraz smaku owoców”.
Nowa marka idealnie odzwierciedla wyjątkowy charakter suszonych śliwek kalifornijskich i ukazuje w całej rozciągłości wszystkie płynące z nich korzyści. Nowy projekt logo rozwija deklarację pochodzenia owoców w wizerunek lidera na rynku, a komunikat wyrażany podwójnym hasłem: Prunes. For life „Śliwki. Dla życia” sygnalizuje, że śliwki kalifornijskie są dobre dla zdrowia, na każdym etapie życia.


„Zmieniamy postrzeganie suszonych śliwek z okazjonalnie wybieranej przekąski do codziennej przyjemności. Jest to idealne rozwiązanie, ponieważ śliwki kalifornijskie charakteryzują się licznymi właściwościami odżywczymi wpierającymi między innymi zdrowie jelit, serca czy kości” - podkreśla Donn Zea.
Konsumenci bardziej niż kiedykolwiek zwracają uwagę na jakość jedzenia, a zatem nadszedł czas, aby promować śliwki kalifornijskie w bardziej nowatorski sposób.
„Zdrowie układu pokarmowego staje się przedmiotem większego zainteresowania i zyskuje na znaczeniu, a badania kliniczne wskazują, że spożywanie pięciu lub sześciu śliwek suszonych dziennie może wspierać zdrowie kości”, dodaje Donn Zea.
„Jak wskazują badania rynku, pomimo tych korzyści zdrowotnych i właściwości odżywczych, jedynym powodem, który powstrzymuje ludzi przed spożywaniem suszonych śliwek w większych ilościach nie jest negatywne postrzeganie tych owoców, ale raczej niedostateczna świadomość ich dobroczynnego wpływu”.

ŚLIWKI KALIFORNIJSKIE „ROSNĄ” NA CAŁYM ŚWIECIE

„Od ponad trzydziestu lat na całym świecie otwieramy rynki dla śliwki kalifornijskiej i będziemy to robić nadal” – oświadczył Donn Zea. „Kalifornia zainwestowała w procesy uprawy i kontroli jakości w połączeniu z badaniami wartości odżywczych i plonów, przy jednoczesnym zaangażowaniu w zrównoważone rolnictwo i etyczne warunki pracy”.

„Jeśli chodzi o suszone śliwki, to tylko z Kalifornii. Śliwki kalifornijskie cieszą się doskonałą reputacją na światowych rynkach”- powiedział Zea. „Przesłanie naszej nowej marki jest jasne: Wybieraj tylko suszone śliwki z Kalifornii.”
Joe Turkovich, Chairman California Prune Board i plantator śliwki kalifornijskiej z Winters w stanie Kalifornia twierdzi, że nowa marka odzwierciedla najwyższą jakość śliwek kalifornijskich.

„Żyzne doliny Kalifornii, pradawne gleby i nieprzerwane słońce tworzą idealne warunki do uprawy tych smacznych owoców, które po prostu nie mają sobie równych” - powiedział Turkovich. „Suszone śliwki z Kalifornii są produkowane w tradycyjny sposób z dbałością o to, aby każdy owoc był zebrany w najlepszym momencie, kiedy osiągnie optymalny rozmiar, wyjątkową teksturę i charakterystyczną słodycz”.

Turkovich wyjaśnia, że śliwki kalifornijskie smakują i komponują się z innymi smakami jak żadne inne śliwki na świecie. „Mają świeży, słodki i bogaty smak oraz niezrównany, delikatny aromat” – powiedział Turkovich. „Pragniemy zachęcić wszystkich do czerpania radości ze smaku śliwek kalifornijskich dzisiaj i każdego dnia”.

UPRAWIANE W KALIFORNII, SMAKUJĄ NA CAŁYM ŚWIECIE

Suszone śliwki z Kalifornii są dostarczane do ponad 60 krajów na całym świecie. Nowa marka będzie w dużym stopniu będzie prezentowana na dotychczasowych rynkach, w tym w USA, Kandzie, Unii Europejskiej, Japonii, Chinach i Korei Południowej.

 

W celu uzyskania dostępu do nowego logo California Prunes, zdjęć i przepisów, zapraszamy na nowo stworzoną stronę California Prunes pod adresem www.CaliforniaPrunes.org
Aby otrzymać dodatkowe informacje odwiedź kanały mediów społecznościowych
Facebook: https://www.facebook.com/sliwkikalifornijskie/

Instagram: https://www.instagram.com/sliwki_kalifornijskie/

 

logo sigma

Baner Moeschle Polska

vimax

Ekomix

sitspoz