1 | 2 | 3 | 4 | 5

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

 

MarkiWłasne23 580x120px

Wydarzenia

Firma Sidel zostaje globalnym partnerem strategicznym i dostawcą Grupy Yili

Firma Yili China – największy na świecie producent płynnych produktów mlecznych – zorganizowała niedawno konferencję dostawców w chińskim mieście Xiamen. Dzięki szerokiemu zastosowaniu aseptycznych kompletnych linii pakujących PET firmy Sidel do produkcji jogurtu Ambrosial, przeznaczonego do dystrybucji w temperaturze pokojowej, które obejmują urządzenia Aseptic Combi Predis™ wykorzystujące wyjątkową technologię sterylizacji preform na sucho - firma Sidel została globalnym partnerem strategicznym oraz dostawcą Grupy Yili, otrzymując tym samym nagrodę za innowacyjność. Wyróżnienie to stanowi kamień milowy w długoletniej współpracy pomiędzy dwoma podmiotami, w ramach której firma Sidel obsługuje największy segment biznesowy w ekosystemie Grupy Yili, jako czołowy partner i dostawca linii produktów PET w dziale płynnych produktów mleczarskich.

Bezpieczeństwo żywności i jakość produktów sercem strategii Grupy Yili

Fakt, że Grupa Yili zawsze stawia jakość produktu na pierwszym miejscu, jednocześnie dążąc do doskonałości marki w celu budowania zaufania konsumentów, nie stanowi żadnej tajemnicy. Stawiając na pierwszym miejscu jakość, Grupa Yili nie tylko wyznacza bardzo wysokie normy i standardy jakości dla swoich własnych produktów, ale przede wszystkim stawia wysokie wymagania i przykłada szczególną uwagę do wyboru dostawców, a w szczególności strategicznych partnerów. Firmy, chcące podjąć współpracę, są oceniane według rygorystycznych kryteriów, począwszy od możliwości oferowanych rozwiązań sprzętowych, poprzez wsparcie technologiczne oraz jakość wytwarzanych produktów, aż po kompleksową obsługę.

Od 2016 roku firma Sidel współpracuje z działem płynnych produktów mlecznych Grupy Yili, produkując najwyższej klasy butelki PET do pakowania jednego z kluczowych produktów firmy: jogurtu Ambrosial. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi, wrażeniom dotykowym oraz unikalnej teksturze, pakowany w butelki PET jogurt Ambrosial osiąga doskonałe wyniki i dominuje obecnie w globalnych rankingach sprzedaży jogurtu o przedłużonej trwałości pakowanego w opakowania PET – zaledwie dwa lata po wprowadzeniu go na rynek. Aby zaspokoić potrzeby Grupy Yili w zakresie dodatkowych mocy produkcyjnych, firma Sidel zainstalowała wiele kompletnych aseptycznych linii pakujących PET, wyposażonych w najnowocześniejszą technologię sterylizacji preform na sucho – Predis. Rozwiązanie to sterylizuje preformy poprzez wstrzyknięcie do nich pary nadtlenku wodoru (H2O2) bezpośrednio przed etapem podgrzewania preformy w piecu. Zastosowanie tego rozwiązania pozwoliło firmie Yili na zmniejszenie ilości odpadów i zużywanych zasobów, co z kolei umożliwia czerpanie korzyści z bardziej konkurencyjnych i efektywnych kosztowo rozwiązań, przy jednoczesnym zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa żywności i najwyższej jakości produktu. Dzięki tym osiągnięciom firma Sidel stała się czołowym dostawcą, zaopatrującym Grupę Yili w urządzenia do produkcji opakowań PET.

Wielkie uznanie dla doskonałych wyników i wiodącej pozycji firmy Sidel

Tytuł globalnego partnera i dostawcy strategicznego Grupy Yili przyznany firmie Sidel potwierdza dodatkowo wybitne osiągnięcia firmy i jej wiodącą pozycję w dziedzinie innowacji, zdobytą w ciągu ostatnich kilku lat. Od 2009 roku firma Sidel wdrożyła w Chinach ponad 100 kompletnych aseptycznych linii PET, co stanowi powód, dla którego firma postanowiła niedawno uruchomić w Chinach produkcję roztworów do sterylizacji na sucho i poszerzyć swój zakład w Pekinie o laboratorium aseptyczne, wykorzystywane głównie w celu kontroli lokalnie produkowanych aseptycznych i czystych urządzeń do produkcji opakowań. Zespół ekspertów w Pekinie, ściśle współpracujący z naukowcami Sidel Packaging przebywającymi zarówno w Szanghaju, jak i w Europie, zapewnia kompleksową obsługę klientów krajowych i międzynarodowych na każdym etapie projektu – przed, w trakcie oraz po jego realizacji. Jest to szczególnie ważne w przypadku urządzeń aseptycznych, które cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów firmy Sidel.

Firma Sidel wyróżniona przez Grupę Yili za osiągnięcia w zakresie innowacji

Dodatkowo firma Sidel otrzymała nagrodę Yili Innovation Award podczas tegorocznej konferencji dostawców. Nagroda jest wyrazem uznania dla przyszłościowych rozwiązań firmy Sidel, a jednocześnie stanowi wyróżnienie bogatego doświadczenia i nieustannej innowacyjności w dziedzinie opakowań PET, co znajduje odzwierciedlenie w szerokim portfolio rozwiązań opatentowanych przez firmę.

Qiming Fu, kierownik wyższego szczebla ds. sprzedaży oraz kierownik ds. kluczowego klienta Yili w firmie Sidel odebrał nagrodę w imieniu firmy — "Przyznana przez Grupę Yili nagroda stanowi dowód najwyższej w swojej klasie jakości usług oraz produkcji firmy Sidel, a jednocześnie staje się pozytywnym sygnałem dotyczącym planów obu przedsiębiorstw w zakresie długofalowej współpracy. Zaoferowaliśmy Grupie Yili naszą globalną wiedzę dotyczącą strategii, wsparcie techniczne i posprzedażowe, a także doświadczenie naszych pracowników – wszystkie te czynniki pozwoliły na zagwarantowanie doskonałej pracy linii produkcyjnych wykorzystywanych przez firmę. Otrzymana nagroda stanowi dla nas niezwykły powód do dumy, a dodatkowo jest bodźcem dla zespołów firmy Sidel, który zmotywuje je do dalszych dążeń na rzecz poprawy jakości oferowanych przez nas produktów" – komentuje Pan Fu.
Firma Sidel jest idealnie przygotowana do kontynuowania ścisłej współpracy z Yili, dzięki której możliwe będzie zrealizowanie ambicji firmy w zakresie sprzedaży – "stu miliardów produktów" do końca 2020 roku.

logo sigma

BB 23 Banner stat 180x360px EN

Baner Moeschle Polska

vimax

Ekomix

sitspoz