1 | 2 | 3 | 4 | 5

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7Brau19 728x90 PL

Wydarzenia

Informia otwiera się na nowe możliwości, dołączając do Grupy ISAGRI

Informia, producent specjalistycznego oprogramowania stworzonego i rozwijanego dla sektora Owoców i Warzyw, obecny na rynku francuskim, polskim i marokańskim od prawie 20 lat, dołącza do francuskiej grupy Isagri, producenta i dostawcy rozwiązań informatycznych dla rolnictwa, branży winiarskiej i księgowości.
Grupa ISAGRI łączy w ten sposób siły dwóch najważniejszych francuskich dostawców rozwiązań dla sektora Owoców i Warzyw: INFORMIA i AKANEA AGRO SOFTWARE, która to dołączyła do grupy w ubiegłym roku. Połączenie to pozwoli na innowacyjność i rozwój technologiczny oprogramowania, a także wzmocnienie międzynarodowej roli całej grupy.
Nowa filia Grupy ISAGRI, zrzeszająca firmy Informia i Akanea, będzie kierowana przez Léonarda Gallone, obecnego prezesa INFORMIA.

isainf

Grupa Isagri kontynuuje rozwój oprogramowania i potwierdza gotowość zaoferowania rozwiązań i usług informatycznych na najwyższym poziomie dla wszystkich firm z sektora rolno-spożywczego. Połączenie struktur INFORMIA i AKANEA pozwoli grupie ISAGRI proponować globalne rozwiązania informatyczne dedykowane sektorowi Owoców i Warzyw, obejmujące swoim zasięgiem wszystkie etapy na drodze od producenta aż do konsumenta - od produkcji aż po dystrybucję w 13 krajach, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i planowanych Włoch i Hiszpani.
Léonard Gallone w swojej nowej roli będzie mógł zastosować know-how Informia, opierając się również na wspólnych wartościach wyznawanych przez obydwie połączone firmy, a także wiedzy i umiejętnościach połączonego zespołu doświadczonych pracowników.
.

Grupa ISAGRI w cyfrach :
- Obrót : 215 milionów euro
- 150 000 klientów na 5 kontynentach
- 2000 pracowników, z czego około 10% w 13 filiach zagranicznych

KILKA SŁÓW O GRUPIE ISAGRI : HISTORIA SUKCESU
Utworzona w Beauvais we Francji w 1983 przez Jean-Marie Savalle, aktualnego prezesa, ISAGRI chce zrewolucjonizować francuski rynek rolny, tworząc oprogramowanie dostępne dla każdego; grupa jest liderem rozwiązań informatycznych w Europie, Chinach i Kanadzie, szczególnie pod kątem rozwiązań księgowych, dzięki swojemu oprogramowaniu AGIRIS, które ułatwia zarządzanie przedsiębiorstwami.
Grupa stawia na innowacyjność w informatyce.

KILKA SŁÓW O INFORMIA i AKANEA
Obydwie firmy, INFORMIA i AKANEA, są producentami specjalistycznego oprogramowania, które od ponad 30 lat znajduje zastosowanie w firmach z sektora spożywczego i wspomaga firmy w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Firmy skupiają 200 pracowników w 7 siedzibach rozlokowanych we Francji, Polsce, Maroku i Tunezji (Marsylia, Paryż, Tuluza, Lyon, Łódź, Agadir i Tunis) i osiągają obrót ponad 22 milionów euro rocznie.

Wydawnictwo Czasopism i Książek Technicznych SIGMA-NOT

vimax

Ekomix

sitspoz