1 | 2 | 3 | 4 | 5

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

jmreurope

640 x 340 dziewczyna

Wydarzenia

Ocet Jabłkowy z naturalnym miodem od Roleski

Ocet jabłkowy to jeden z tych niezastąpionych produktów, który można znaleźć w polskim domu. Idealnie sprawdza się jako dodatek do wielu potraw oraz pomaga w zachowaniu zdrowia oraz urody. Jednak gdy połączymy go z „płynnym złotem” jak nazywany jest miód, te dwa składniki stają się doskonałym duetem smakowym z dobroczynnym wpływem na zdrowie. Ocet Jabłkowy z naturalnym polskim miodem od firmy Roleski to propozycja dla osób, które poszukują produktów z delikatnym, miodnym aromatem przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich właściwości octu z jabłek.

 O dobroczynnym wpływie octu jabłkowego na organizm wiedzieli już starożytni. Przez wieki produkt ten był wykorzystywany do utrzymania prawidłowej wagi, jako wcierka do włosów problematycz-nych czy naturalny tonik. Tak samo było również i w przypadku miodu - od najdawniejszych czasów uważany za pokarm bogów, swoimi właściwościami od wieków leczył, jak i również rozpieszczał podniebienia smakoszy w różnych zakątkach globu. Stąd firma Roleski postanowiła stworzyć Ocet Jabłkowy, do którego dodała naturalny polski miód łagodzący zarówno typowy smak, jak i aromat octu.
Naturalna fermentacja
Przepis na przygotowanie własnego octu jabłkowego jest prosty, jednak długotrwały. Ocet otrzymu-jemy poprzez kilkutygodniowy okres fermentacji jabłek zalanych słodką wodą. Firma Roleski, stosu-jąc się do najwyższych standardów jakości, wypuściła na rynek Ocet Jabłkowy z naturalnym mio-dem, który powstaje wskutek naturalnej fermentacji i bez dodatków zbędnych siarczanów.

Roleski ocet jablkowy z miodem
Ocet Jabłkowy z naturalnym miodem wyróżnia intensywna barwa i mętny osad, które są oznaką właściwego procesu przygotowania. Ocet został wzbogacony 10% miodu wielokwiatowego pocho-dzącego z polskich pasiek, dlatego można mieć pewność, że jest to produkt nie tylko unikalny, ale i naturalny. Jest on źródłem wielu cennych enzymów, aminokwasów, witamin i pierwiastków, które wykazują dobroczynne działanie na układ odpornościowy oraz trawienny, ponieważ działa prze-ciwbakteryjnie i antyseptycznie. Ocet jabłkowy z miodem to również mikstura, która przez wiele osób stosowania jest w walce z przeziębieniami i chorobami układu oddechowego.
Dla złagodzenia smaku
Miód w nowym Occie Jabłkowym od Roleski niweluje kwaśny posmak, dlatego to rozwiązanie sprawdzi się jako dodatek do lekkich sałatek na bazie białych serów i owoców. Osoby, które nie lubią specyficznego smaku octu, mogą z sukcesem wymienić tradycyjny ocet spirytusowy na Ocet Jabłkowy z naturalnym miodem i dodawać go do zup czy galaretek. Oryginalna kombinacja składni-ków pozwoli uzyskać smak, którego do tej pory nie znaliśmy. Nowy ocet od Roleski można także stosować jako zaprawę do mięsnych marynat.
Ocet Jabłkowy z naturalnym miodem to wysokogatunkowa propozycja dla osób, które lubią deli-katny smak, a jednocześnie chcą się cieszyć właściwościami tradycyjnego octu jabłkowego. Ocet przygotowywany jest w naturalnym procesie fermentacji przez firmę Roleski, która dba o wysoką jakość swoich produktów. Ocet Jabłkowy z naturalnym miodem od Roleski to sposób na odkrycie nowych smaków w kuchni i cieszenie się zdrowiem w okresie przeziębień.

Wydawnictwo Czasopism i Książek Technicznych SIGMA-NOT

engineering

moeschle

vimax

Ekomix

sitspoz