1 | 2 | 3 | 4 | 5

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

jmreurope

640 x 340 dziewczyna

Wydarzenia

Musztarda Kozaka od Roleski – orientalny smak czarnej gorczycy

Gorczyca stanowi główny składnik musztardy – jednego z najpopularniejszych dodatków, który od setek lat znany jest na całym świecie. Jedną z jej odmian jest czarna gorczyca, która została wyko-rzystana jako baza ostrej Musztardy Kozaka od Roleski.

 Musztarda to aromatyczny i charakterystyczny w smaku dodatek, który ma w kuchni szerokie za-stosowanie. Idealnie sprawdza się podawana solo - na przykład do kiełbasy, jako składnik wpływa-jący na kruchość zrazów lub podkręcający smak sałatki jarzynowej. Musztarda Kozaka od Roleski to propozycja dla osób lubiących kozackie doznania smakowe. Podobnie, jak jej nazwa nawiązująca do odważnych i śmiałych w swoich czynach Kozaków, nowa musztarda Roleski gwarantuje równie za-wadiacki smak, który sprosta wymagającym podniebieniom.

musztarda kozakaWyjątkowy składnik
Musztarda Kozaka swój charakterystyczny, ostry smak zawdzięcza czarnej gorczycy. W porównaniu do jasnej odmiany, ten rodzaj gorczycy wyróżniają mniejsze i znacznie ostrzejsze w smaku ziarna. Pozyskiwane są one z czarnej kapusty, która dziko rośnie na terenie Europy, Azji Zachodniej i Afryce Północnej.
Musztarda Kozaka posiada prawdziwie ognisty i porywczy temperament. Miłośnicy ostrych potraw mogą dzięki niej urozmaicić swoją codzienną kuchnię. Ten produkt Roleski w szczególności sprawdzi się jako dodatek do mięsnych dań poddawanych smażeniu czy pieczeniu. Warto wykorzystać ją jako składnik domowej kanapki z szarpaną wołowiną, karkówki z grilla elektrycznego, a także tradycyjnej rolady lub gulaszu. Musztarda Kozaka od Roleski, dzięki swojej konsystencji i mocnemu aromatowi, może zostać także użyta do podkręcenia smaku gęstego sosu powstałego podczas obróbki mięsa. Domowym pasjonatom odkrywania smaków być może spodoba się pomysł stworzenia ostrego sosu musztardowego z dodatkiem niecodziennych składników, takich jak kapary czy żurawina.
Pysznie i bez zbędnych dodatków
Firma Roleski proponuje szeroki wachlarz produktów, które nie zawierają konserwantów, sztucz-nych barwników, wzmacniaczy smaku oraz glutenu. Musztarda Kozaka powstaje z najwyższej jako-ści gorczycy oraz odpowiedniej kompozycji naturalnych przypraw. Dzięki temu możemy mieć pew-ność, że nasze dania powstaną tylko z wykorzystaniem najlepszych składników.
Musztarda Kozaka od Roleski to wyjątkowy smak powstały na bazie orientalnej gorczycy. Ostra, oryginalna i aromatyczna mieszanka składników wniesie doznania smakowe na wyższy poziom.

Wydawnictwo Czasopism i Książek Technicznych SIGMA-NOT

engineering

moeschle

vimax

Ekomix

sitspoz