1 | 2 | 3 | 4 | 5

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Wydarzenia

Światowe Wiodące Targi Przemysłu Napojów i Pokarmów Płynnych Produkcja + Napełnianie + Pakowanie + Marketing

drinktec lettering rgb 1 logo

12. – 16.09.2022 r., Monachium

We wrześniu z jednorocznym poślizgiem spowodowanym pandemią Monachium zaprasza na jedyne w swoim rodzaju Światowe Targi Przemysłu Napojów i Pokarmów Płynnych – drinktec 2022. Jest to największa impreza prezentująca kreatywne rozwiązania dla całego procesu przemysłu pod kątem produkcji, napełniania, pakowania, marketingu, rozwiązań logistycznych i dystrybucji wszelkich napojów oraz pokarmów płynnych. Targi drinktec są głęboko zakorzenione w branży i od dziesięcioleci piszą historię sukcesu. W branży są uznawane za platformę premier dla światowych nowości i niezmiennie od 1951 roku dostosowują się do rozwoju rynku. Dzisiaj zajmują pozycję nr 1, będąc miejscem spotkań dla ekspertów z całego świata. Jako jedyne tego rodzaju targi, drinktec obejmują dziś wszystkie sektory. Tradycja i innowacja - to właśnie oznacza drinktec.

MON 2

Na kilka miesięcy przed imprezą wiadomo, że nie zabraknie na nich wielkich graczy z branży, jak również licznej grupy średnich i mniejszych firm reprezentujących przemysł. Zapewnią oni odwiedzającym pełny przegląd branży i kompletną ofertę ze wszystkich sektorów produkcji dla napojów i pokarmów płynnych, począwszy od składników poprzez proces napełniania, pakowania aż do logistyki.

Na targach zobaczymy światowe premiery, szereg innowacji i nowych rozwiązań. Targi drinktec zapewnią światowy kompleksowy przegląd tego, co dzieje się w produkcji i jakie są trendy na dziś i na przyszłość. Najważniejsze wyzwania targów można ująć w 4 grupach zagadnień:

1. Zrównoważona produkcja i pakowanie
2. Design produktów i osiąganie zadowolenia konsumentów
3. Woda i zarządzanie gospodarką wodną
4. Rozwiązania cyfrowe i transformacja cyfrowa

Wszystkie ww. zagadnienia będą uwzględnione w portfolio obecnych na targach wystawców oraz w programie towarzyszącym targom.
Od poprzedniej edycji targów w 2017 roku minęło 5 lat. Już zatem najwyższy czas, by spotkać się twarzą w twarz, zapoznać z bliska i porozmawiać, przekazać wzajemnie swoją wiedzę i oczekiwania. Niewątpliwą zaletą targów drinktec jest ich międzynarodowość – ponad 60% wystawców i odwiedzających przyjeżdża z zagranicy.
Zachęcamy do wizyty w Monachium na najważniejszym światowym spotkaniu branży.

MON 1

Więcej informacji o targach, biletach, warunkach wstępu otrzymają Państwo w przedstawicielstwie:
Biuro Targów Monachijskich w Polsce
ul. Biała 4, 00–895 Warszawa
tel. 22 620 44 15, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.drinktec.com 

logo sigma

vimax

Ekomix

sitspoz