1 | 2 | 3 | 4 | 5

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

 

MarkiWłasne23 580x120px

Wydarzenia

Czeski wzór na… Startuje konkurs marki Pilsner Urquell

Pilsner Urquell, razem z Mariuszem Szczygłem, już od kwietnia inspiruje czytelników Dużego Formatu cyklem reportaży o czeskiej kulturze i zwyczajach. Teraz przyszedł czas, by sami miłośnicy piwa Pilsner Urquell pokazali swoje spojrzenie na południowych sąsiadów! Rusza konkurs na fotoreportaż inspirowany Czechami, w którym do zdobycia są wyjazdy do Pilzna na finał akcji oraz nagrody finansowe.

Pilsner Urquell, warzony tylko w Pilznie, jest jednym z nieodłącznych elementów czeskiej kultury. Przy kuflu piwa Czesi świętują sukcesy, nawiązują przyjaźnie i relaksują się w wolnych chwilach. Co jeszcze składa się na charakterystykę tego kraju? Odkryli to polscy reportażyści, którzy przy współpracy z marką Pilsner Urquell, przez kolejne tygodnie kwietnia i maja odsłaniali nowe oblicza Czech w autorskich reportażach. Łącznie powstało 5 teksów ukazujących południowych sąsiadów z perspektywy, jakiej mogą nie znać nawet najbardziej zapaleni czechofile. Cykl dostępny jest pod linkiem: www.wyborcza.pl/czechynieztejziemi.

Pilsner Urquell Konkurs pod hasłem Czeski wzór na

Z czym szczególnie kojarzy się Polakom ten wyjątkowy kraj pełen kontrastów? By to odkryć, Pilsner Urquell zorganizował konkurs pod hasłem „Czeski wzór na”, który właśnie wystartował na stronie www.wyborcza.pl/czechynieztejziemi. Zadaniem uczestników jest stworzenie fotoreportażu inspirowanego Czechami, składającego się z 5 zdjęć. Pilsner Urquell jest prekursorem wśród złotych piw i stanowi wzór piwnego smaku, dlatego prace powinny być inspirowane czeskimi wzorami dotyczącymi różnych aspektów życia. W pierwszym etapie konkursu czekamy na autorskie prace inspirowane hasłem Czeski wzór na spotkanie, w drugim będzie to Czeski wzór na jakość zaś trzeci, ostatni etap to Czeski wzór na kulturę. Dobór tematyki nie jest przypadkowy: zamiłowanie do spotkań w gronie znajomych, perfekcja w warzeniu wyjątkowego piwa i niepowtarzalna kultura to aspekty, za które Czechy kochamy najbardziej!

Z każdego etapu konkursu wybranych zostanie po 3 szczęśliwców, którzy razem z Pilsner Urquell polecą na finał do Czech. Tam, podczas oficjalnej gali, z grona finalistów wyłonieni zostaną zwycięzcy. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę w wysokości 3000 zł, zaś dwóch dodatkowo wyróżnionych autorów – po 1000 zł. Za wybór najlepszych fotoreportaży odpowiadać będzie jury, na czele którego zasiądzie wybitny reportażysta i zapalony czechofil – Mariusz Szczygieł.

Konkurs pod hasłem „Czeski wzór na” potrwa do 2 września. Pierwszy etap konkursu trwa od 2 do 22 lipca, drugi – od 23 lipca do 12 sierpnia zaś trzeci – od 13 sierpnia do 2 września.

Zgłoszenia przyjmowane są na www.wyborcza.pl/czechynieztejziemi w zakładce konkursowej. 

Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem: http://bit.ly/pilsnerurquell_regulamin

logo sigma

BB 23 Banner stat 180x360px EN

Baner Moeschle Polska

vimax

Ekomix

sitspoz