1 | 2 | 3 | 4 | 5

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

 

MarkiWłasne23 580x120px

Wydarzenia

Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy z nowym Prezesem

1 października 2018 roku, funkcję Prezesa Zarządu Związku Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy, objął Witold Włodarczyk. Jest on absolwentem Wydziału Handlu Wewnętrznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 2008 – 2018 jako Dyrektor Generalny kierował Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Wyrobów Medycznych POLMED, która została w tym czasie niekwestionowanym liderem i reprezentantem branży wyrobów medycznych w relacjach z decydentami, organizacjami pacjenckimi oraz branżowymi zarówno w kraju jak i za granicą. Równolegle jako dyrektor projektu „MedKompas” w latach 2011 - 2018 wprowadzał system compliance w ochronie zdrowia, przeprowadzając szkolenia w kilkuset szpitalach z udziałem łącznie około 5000 uczestników.

WW 1Karierę zawodową rozpoczynał w branży spożywczej, gdzie w takich firmach jak: Kraft Jacobs Suchard, Kamis – Przyprawy oraz Lisner współtworzył struktury sprzedaży i marketingu. Od 1998 roku kierując polskim poddziałem Grupy Global Refund, był inicjatorem wprowadzenia usługi tax-free shopping dla podróżnych odwiedzających nasz kraj. W ciągu kolejnych kilku lat możliwość zwrotu VAT dla obcokrajowców w systemie Global Refund była oferowana w ponad 10 000 sklepów na terenie naszego kraju a punkty zwrotu podatku zostały usytułowane na blisko 100 przejściach granicznych, natomiast Polska stała się ważnym centrum zakupowym, szczególnie wśród podróżnych z krajów sąsiednich.
------- *-------
Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy (ZP PPS), to organizacja branżowa zrzeszającą 19 producentów napojów spirytusowych. Związek podejmuje działania na rzecz rozwoju branży w Polsce i za granicą poprzez współpracę z przedstawicielami władzy publicznej oraz organizacjami społecznymi. ZP PPS zajmuje się analizą i konsultowaniem społecznym projektów aktów prawnych, umacnia też wielowiekową tradycję produkcji wyrobów spirytusowych w Polsce. ZP PPS realizuje ideę społecznej odpowiedzialności biznesu w branży spirytusowej, podejmując szerokie działania edukacyjne mające na celu rozpowszechnienie wiedzy na temat zagrożeń związanych
z nieodpowiedzialną konsumpcją i sprzedażą alkoholu. Od 2008 r. prowadzi kampanie społeczne, m.in. „Piłeś? Nie jedź!”, „Alkohol. Zawsze odpowiedzialnie”, „Lepszy start dla twojego dziecka”.

 

logo sigma

BB 23 Banner stat 180x360px EN

Baner Moeschle Polska

vimax

Ekomix

sitspoz