1 | 2 | 3 | 4 | 5

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

 

Baner Bacif 2

banerLINKEDIN2

Wydarzenia

Zakład Sidel w Pekinie świętuje 10-lecie swojego istnienia i zwiększa swoje możliwości związane z opakowaniami aseptycznymi

W dniu 20 marca, zakład Sidel w Pekinie świętował 10-lecie swojego istnienia w ramach ceremonii z udziałem swoich długoletnich partnerów, stowarzyszeń branżowych i klientów. Dzień wcześniej lokalni pracownicy mieli okazję uczestniczyć w zorganizowanej wycieczce po zakładzie oraz lunchu, w towarzystwie Prezesa i Dyrektora Generalnego Sidel, Sama Strömersténa.

Od otwarcia pierwszego biura Sidel w Chinach minęło prawie trzydzieści lat. Dziesięć lat temu, zajmujący powierzchnię 40 tys. metrów kwadratowych zakład firmy w Pekinie, usytuowany w Pekińskiej Strefie Rozwoju Gospodarczego i Technologicznego, świętował swoje otwarcie gdy uruchomiono pierwszy element wyposażenia. Obecnie zakład stanowi ważną, międzynarodową bazą operacyjną dla firmy Sidel, ze względu na swoje duże możliwości produkcyjne, opierające się na globalnej wiedzy i bliskim sąsiedztwie lokalnych liderów z branży napojów, spożywczej, środków czystości i higieny osobistej.

Sam Strömerstén, Prezes i Dyrektor Generalny Sidel podkreśla: „Nasz zakład w Pekinie był największą, przemysłową inwestycją zrealizowaną kiedykolwiek przez Sidel, to nasz jedyny zakład, który jest w stanie wyprodukować tak szeroką gamę urządzeń pakujących. Blisko 4 tys. instalacji w kraju, profesjonalne szkolenia techniczne oferowane na 1200 metrach kwadratowych naszego Centrum Szkoleń Technicznych oraz ciągła koncentracja na jakości opartej na metodologii LEAN i globalnym rozwoju naszego zasięgu w branży, to wyraźne dowody naszego zaangażowania w działania na chińskim rynku”.

 

30-letni wkład w sukces lokalnych i międzynarodowych marek

Centrum ekspertyz Sidel w Pekinie obejmuje kompleksowe rozwiązania opakowaniowe od projektu butelek, aż do rozwiązania końcowego. Od Combi dla gazowanych napojów bezalkoholowych (CSD), wody i produktów napełnianych na gorąco, do przenośników, pakowarek i urządzeń do paletyzacji. Nasza oferta obsługiwana lokalnie z łatwością zadowala najbardziej wymagających klientów, pomagając im zbudować, utrzymać i poprawić wydajność ich instalacji.

„Dzięki prawie 400 kompletnym rozwiązaniom liniowym Sidel w regionie, zdobyliśmy rozległe i bogate doświadczenie w budowaniu sukcesu klienta” - podkreśla Scarlet Chen, Wicedyrektor ds. sprzedaży i serwisu urządzeń do napojów w Chinach. „Nasz zespół ekspertów w Pekinie – blisko współpracujący z naszymi naukowcami od opakowań w Szanghaju – oferuje kompleksową obsługę naszym klientom w fazach przed, w trakcie i po realizacji projektów. Jest to szczególnie ważne w przypadku rozwiązań aseptycznych, które coraz częściej zyskują przychylność naszej bazy klientów” - dodaje.

Sidel uruchamia produkcję aseptycznych rozwiązań na sucho w Chinach i tworzy laboratorium dla swojej aseptycznej bazy w obrębie zakładu w Pekinie

W ciągu ostatnich dziesięciu lat firma Sidel wdrożyła ponad 100 aseptycznych, kompletnych linii PET w Chinach. Biorąc pod uwagę fakt, że płynne napoje mleczne oraz roślinne zyskują coraz większą popularność wśród klientów w tym regionie , jak również to, że coraz częściej są one butelkowane w PET ze względu na doskonałość tej oferty, można przypuszczać, że liczba ta niebawem wzrośnie. Dlatego też firma podjęła decyzję o wzbogaceniu zakładu w Pekinie o laboratorium rozwiązań aseptycznych. Nowe laboratorium z pomieszczeniem do testów i sterylizacji jest głównie wykorzystywane do przeprowadzania analiz atestujących urządzenia aseptyczne i ultra czyste w Pekinie: wyposażony w 56 zestawów zaawansowanego sprzętu zespół, jest w stanie przeprowadzić testy dekontaminacji wstępnej formy i nakrętki, testy resztkowe nadtlenku wodoru w opakowaniu oraz izolację i oczyszczanie z mikroorganizmów. Laboratorium linii aseptycznej oferuje także klientom silne wsparcie szkoleniowe, jak również pomoc w rozwiązywaniu mogących się pojawić, potencjalnych problemów z produktem.

Scarlet Chen podsumowuje: „Z liczbą ponad 1000 zainstalowanych referencji dla produktów wrażliwych na całym świecie oraz dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w branży aseptycznej i blisko 100 projektom kompletnych linii, połączonych z Tetra Pak Processing Systems, lokalni gracze działający na rynkach spożywczym i napojów mogą wykorzystać naszą pozycję lidera w tym segmencie”.

Wydawnictwo Czasopism i Książek Technicznych SIGMA-NOT

Ekomix

180708 Added Value Calibration 180x380 static PL

sitspoz